Kokteiliai ir ne tik

„Karšta naktis“
50 g brendžio arba balzamo, 100g labai stiprios juodos kavos, cukraus, plaktos grietinėlės.
Sumaišykite karščiui atsparioje taurėje. Viršų papuoškite plakta grietinėle. Galima pabarstyti smulkiai sutrintais paskrudintais graikiniais riešutais.
Ypač tinkamas kokteilis jam – suteiks energijos visai nakčiai.
„Išvesk mane iš proto“
100 g romo arba brendžio , stiklinę mineralinio vandens, šaukštas natūralaus vaisių sirupo (vyšnių, aviečių, apelsinų ir pan.), 2 – 3 gabaliukai ledo.
I aukštą taurę su ledukais supilkite mineralinį vandenį, sirupą, o paskui – romą arba brendį. Paprasta ir malonu ! Po šio kokteilio galva švelniai ir maloniai svaigsta, o tas, kuris greta, tampa mažiausiai du su puse karto patrauklesnis.
„Amūro strėlė“
80 g raudono vermuto, 20 g degtinės, šampano(putojančio vyno), ledukų.
Į aukštą taurę įmeskite kelis ledukus ir sluoksniais pilkite vermutą bei degtinę. Ant viršaus – šampanas(kiek liko vietos). Galima papuošti vyšnia.
Kokteilis labai apgaulingas:
geriamas lengvai, bet labai svaigina. Proporcijų nebūtina laikytis labai tiksliai. Priklausomai nuo situacijos, degtinės galima pilti ir daugiau. Tačiau tada antro kokteilio gali ir neprireikti.
Kuo užkąsti?
Nuo seniausių laikų aistrai pažadinti buvo naudojami įvairūs ypatingi ar ypatingai paruošti patiekalai. Kai kurie produktai, dėl vienokių ar kitokių priežasčių taip pat laikomi erotiškais. Štai kelios idėjos, kas galėtų tikti jūsų meilės vakarėliui.
Austrės. Šiuose moliuskuose gausu cinko bei fosforo, tačiau greičiausiai afrodiziako šlovę pelnė dėl „seksualiai moteriškos“ formos. Turbūt neatsirastų nei vieno legendinio meilužio, kuris nebūtų rekomendavęs jų( ir kuo daugiau!). Ką gi, galima pamėginti…
Bananai. Jau pati jų forma kelia įvairių „pūkuotų“ minčių. Be to, juose gausu vitaminų, kalcio bei kitų gerų medžiagų, padedančių atsipalaiduoti ir pasijusti laimingiems. Paragaukite bananų deserto su ledais ar plakta grietinėle. Ypač žadinantis aistrą derinys – užkandis iš paukštienos ir bananų, gausiai pagardintas kariu.
Grietinė. Galbūt tai tiesiog „vyrų liaudies prietaras“, tačiau daug kas mano, jog gausiai grietine pagardintas maistas garantuoja ilgą ir įdomią meilės naktį, nes kelia potenciją ir suteikia energijos. Moteriškesnė versija – saldi plakta grietinėlė. Beje, papildomo erotiškumo jai suteikia ir galimybė ją pačią panaudoti meilės žaidimuose.
Ikrai. Idealus aistrą žadinantis patiekalas, įvertintas dar legendinio Kazanovos. Sumuštinukai su ikrais, patiekti į lovą, praktiškai garantuoja naują aistros bangą. Be abejo, juose gausu baltymų ir mineralinių medžiagų, tačiau bene labiausiai vaizduotę kaitinantis dalykas, be abejo, yra jų kaina. O jei jau mylimam žmogui ir jų negaila…
Kokosas. Gaivus kokoso pienas ir riešuto minkštimas turi kažką saldžiai nuodėmingo, bet drauge lengvo ir žaismingo. Rytų medicinos žinovai net teigia, kad kokosas didina vyrų potenciją ir vaisingumą. Puikus derinys po meilės žaidimų– kokosas pienas ir ananasų sultys. Norėsis dar, dar ir dar…
Medus. Padeda greitai ir veiksmingai atgauti jėgas po meilės žaidimų. Ypač– medus su šiltu pienu ar žolelių arbata. O neretai ir pats tampa meilės žaidimų priemone.