Suviliok mane pagal žvaigždes

Avinas

Avinai karštakošiai, bet kietakakčiai. Jiems viskas turi būti tiesiai, šviesiai, aiškiai ir daug. Užuominų jie gali nesuprasti arba nesuprasti, ko tu nesupratai. Vilioti jų kažkaip ypatingai nereikia – pakanka pakedenti vilnas, švelnaiai pakasyti tarpuragę, padaryti atpalaiduojantį masažiuka, išreikšti savo susižavėjimą jais… ir susidaryti veiksmų planą, ka darysi, kai pažadinsi savo mielo ėriuko kailyje snaudžiantį alkaną vilką.

Jautis

Jaučio ženklą valdo Venera, todėl meilės reikaluose jis tikras asas, žinovas, profesionalas – ir ne tu jį gundysi, o jis vertins, ar teisingai ta darai. Ir dėlios pliusiukus bei minusiukus. Arba apsuks tau galvą, net nepradėjus „gundymo proceso“. Tačiau neteisingai auklėti Jaučiai tampa kompleksuotais seksomanais, panašiais į Petriuką iš anekdoto, kuris net žiūrėdamas į plytą, galvoja apie mergas. Tokį Jautį sugundyti lengviau nei lengva, bet va, ka daryti sugundžius?…

Dvyniai

Svarbiausia Dvynių erogeninė zona – liežuvis. Ir ne tik ta prasme, apie kurią dabar pagalvojai. Dvyniams svarbiausia – bendravimas. Kai jaučiasi suprasti, išklausyti ir saugūs, del mylimo žmogaus padarytų bet kokį žygdarbį ir ryžtųsi bet kokiai beprotybei. Nors dažniausiai linkę tiesiog prisigerti iki asmenybės susidvejinimo. Tad jei trokšti karštos meilės nakties, savo Dvynį meiliai pakalbink, paskatink išlieti sielą ir blykstelti žavesiu… Ir dėl visa ko turėk namie tik viena butelį (bet tikrai gero) vyno. Ir ne daugiau !

Vėžys

Vėžiai jautrūs, jausmingi ir pasižymi puikia intuicija, todėl jei su juo bandysite žaisti ir manipuliuoti, efektas greičiausiai bus priešingas. Užtat tikrus jausmus Vėžys vertina ir moka priimti, net tada, kai negali atsakyti tuo pačiu. Tačiau apskritai, jis yra gana didelis išdykėlis ir eksperimentatorius – su sąlyga, kad tame eksperimente jausis pakankamai saugiai tiek fizine, tiek emocine prasme. Antraip įlys į savo šarvą, net žnyplėmis nesukaukšėjęs – tiek jį ir tematysi. Vėžiui gali pasiūlyti kokias nors tantrines meditacijas, rytietiškus smilkalus, senovines meilės magijos apeigas… Ir svarbiausia – tikrą jausmą !

Liūtas

Liūto plikomis rankomis rankomis nepaimsi – teks užsimauti šilkines pirštinaites ir kaip lapei pasiploninti liežuvį, kad jis pasijustų tikras Liūtas Karalius. Jis nori to, kas geriausia, aukščiausios klasės, geidžiamiausia ir t.t. Teks irodyti, kad tu kaip tik toks (tokia) ir esi. Apgaubk Liūtą nuolatiniu dėmesiu: gėlėmis, maloniais žodžiais, meilės žinutėmis. Tai neturi buti brangu, bet turi būti nuolat. Ir nepamiršk jam švelniai pamurkti į ausį apie savo karščiausias svajones. Tikras Liūtas iš kailio išsiners , bet dešimteriopai pranoks pačias drąsiausias tavo fantazijas. Jis gi Liūtas!

Mergelė

Viskas priklauso nuo to, kokią vietą tu užimi Mergelės širdyje. Ir ar ta širdis apskritai yra laisva, ar užimta. Bet kokiu atveju, flirtuoti Mergelės dažniausiai mėgsta (ir moka). Tačiau jei jau ką iš tikro myli, tai visi kiti pasaulyje jai nustoja egzistavę– neverta net bandyti. Nieko bent kiek rimtesnio iš to nebus. O mylima ir mylinti Mergelė atiduoda viską. Ir lygiai taip reikalauja visko. Jai svarbu jaustis saugiai. Tada gali tikėtis iš tikrųjų fantastiškų dalykų. Nes nepaisant drovaus ženklo pavadinimo, Mergelės dažniausiai toli gražu nėra drovios šventuolės.

Svarstyklės

Svarstyklės dažnai turi polinkį į kraštutinumus, todėl gali būti, kad arba jų vilioti visai nereikės(tik spėk pasiduoti jų vilionėms!), arba daug šansų, kad iš to apskritai nieko neišeis – bent jau tuo momentu. Bet jei visgi labai labai norisi, gali pamėginti. Tiesiog padėk Svarstyklėms rasti pusiausvyros tašką ir leisk pasijusti pasaulio centu. Priemonės – tavo reikalas. Tinka viskas:nuo gražių žodžių iki bet ko, kas teikia malonumą ir žadina fantaziją. Svarbiausia, kad Svarstyklės būtų įsitikinusios, kad visame pasaulyje šiuo momentu egzistuoja tik dvi būtybės – judu.

Skorpionas

Turbut pats erotiškiausias, aistringiausias iš visų 12 zodiako ženklų. Tačiau jo aistra subtili, rafinuota ir meistriškai valdoma. Ir jei tavasis Skorpionas droviai šypsosi, klausydamas tavo išvedžiojimų ir užuominų , tai visai nebūtinai yra tikras drovumas. Tiesiog jis tave stebi, vertina, kuo labiau norėtų būti – tavo meno meilės mokiniu ar mokytoju. Beje, jam greičiausias tiek vienas, tiek kitas vaidmuo turi žavesio. Todėl gali nebijoti prisipažinti, ką išmanai, o ko ne. Visgi pasistenk Skorpioną bent truputį nustebinti kuo nors nekasdienišku: „Kamasutros“ studijomis, erotinio meno paroda, aromaterapios seansu ar pan.

Šaulys

Ugningam Šaulio temperamentui reikia, kad ir meilėje būtų bent lašas rizikos, pavojaus, žaidimo ar nuotykio. Tiesa, ne visi tam iš karto ryžtasi – tavo užduotis viso labo yra paskatinti padaryti tai, apie ką jis jau seniai svajojo. Bet teks atspėti, kokio būtent nuotykio geidžia tavasis Šaulys. Papasakok jam vieną kitą savo fantaziją ir atidžiai stebėk: kai Šaulys pamato teisingą „taikinį“, jis jokiomis valios pastangomis nesugeba nuslėpti aistringo akių spindesio. O visa kita – detalės. Apskritai, fantazuoti Šauliai dažniausiai labai mėgsta. Tai irgi žaidimo dalis. Bet atsargiai! Toli gražu ne visos Šaulio fantazijos yra tokios, kurias jis iš tikrųjų norėtų įgyvendinti. Jam pats procesas malonus…

Ožiaragis

Į daugelį dalykų (taip pat ir galimybę būti suviliotam) Ožiaragis žiūri paprastai ir linksmai. Ir gana lengvai pasiduoda žaidimui. Tačiau lengvabūdžiu kazanovu tarp šio ženklo atstovų sutiksi itin retai. Jiems visada svarbu žinoti, kas yra kas, kas dėl ko – ir aiškiai apibrėžti žaidimo taisykles. Nepamiršk : savo principų Ožiaragis nelinkęs laužyti jokiomis aplinkybėmis. Greičiau jau atsisakys pačios saldžiausios pagundos nei susipyks su sąžine. O visgi susigundęs, ilgai dėl to graušis. Tačiau jei judviejų norai sutampa, o principai tyli, drąsiai siūlyk jam ka nors absoliučiai laukinio – bet kuria to žodžio prasme. Patikėk – visą gyvenimą nepamirši !

Vandenis

Būtybė romantiška ir beveik būtinai – su keistenybėmis. Temperamentas besiblaškantis tarp ugningai nesutramdomo ir melancholiškai ašaringo(bet tarpinio varianto beveik nebūna). Apskritai – žavūs, įdomūs, išradingi, tik su polinkiu į depresiją. Todėl jei nori Vandenį (o ypač Vandenę) sužavėti , „dozė“ turi būti tokia, kad maža nepasirodytų: tikras šampanas, geras restoranas, turkiška pirtis su tikru turkų tikru masažu ir kiti žemiški malonumai, glostantys visus pojūčius ir emocijas. Bet kas jau kas, o Vandeniai tikrai to verti. Su jais drąsiai galima užsisakinėti dvivietį kambarį rojuje – ir ilgam!

Žuvys

Žuvys pasaulyje ieško grožio ir harmonijos. Todėl jei nori padaryti joms įspūdį, apgalvok kiekvieną smulkmeną, kad viskas būtų tobula ir vietoj, nors visai nebūtinai brangu ar prabangu. Žuvims reikia įspūdžių, emocijų ir judėjimo. Jų erotines fantazijas gali pažadinti patys paprasčiausi ir neerotiškiausi dalykai, jei tik jie tame į žvelgs kažką, kas sujudintų sielą. I meilę Žuvys žiūri kaip į meną, kūryba, saviraiškos būdą. Tačiau lengvai užkimba ir ant tokių paprastų kabliukų kaip romantiška vakarienė prie žvakių ar kvapnių putų kupina vonia.