Svočios

 

Svočia/vedėja Itališkai Nerija:

   Teko dirbti su šia nuostabia moterimi ir iš pradžių gal truputėli pergyvenau, galvojau bus sunku susidirbti, gal trukdysime vienas kitam, bet jau po kelių minučių buvo aišku, kad tai ko ir tikėjausi, bus fain,  prieš vestuves mes kalbėjomės tik SKYPE, ji moteris pergyveno, kad nebuvusi piršliene, aš jai prižadėjau, kad jai reikia atrodyti gražiai, šypsotis ir išversti iš ir į…     Ir ką Jus galvojate…Italai dar nebuvo matę tokio tendemo ir nusprendė, kad mes dirbame jau kokius 5 metus, tai spektaklis kurį galima vaidinti visą likusi gyvenimą. Jie tai matė tik teatre, ir negalvojo , kad tokios linksmos ir įdomios lietuviškos vestuvės. Galite patys pasiteirauti ir įsitikinti, lietuvių bendruomenėje Romoje. Nerija gyvena ir dirba gide Romoje jau 15 metų. Jei reikia mūsų paslaugos – mes Jūsų. Lietuvoje, o gal Italijoje, o gal kažkur…

   

 

Svočia/vedėja Aušra:

   Labai nuostabi moteris, su Aušra mes teatre augome nuo mažų dienų, suvaidinę ne vieną spektaklį, ne vieną vaidmenį. Ji ne tik vedėja ar piršlienė, bet ir personažas vaikams PEPĖ. Kaip mes sakome: visada linksma, išradinga ir nepavargstanti…

 

Svočia Snieguolė:

    Be galo daug energijos turinti moteris, negali nusėdėti vietoje, pas ją viskas turi būti judėsy, parodijos, dainos, tekstai – viskas eigoje. Man patinka su ja dirbti.

 

Svočia/vedėja Jolita:

   Labai pareiginga, konkreti ir mėgstanti tvarkingai pagal scenarijų. Jei koordinuojame renginį ar vestuves, aš žinau, kad viskas bus iki smulkmenų ir laiku. Kelis metus gyvenusi Amerikoje, Anglijoje… tai jai angliški ar amerikietiški jumorai ar bajeriukai yra priimtini ir išvers taip, kad juokiasi ir lietuviai ir ne lietuviai. Man smagu su Jolita dirbti.

Veda lietuvių ir anglų kalbomis

Svočia/vedėja Hana Šumilaitė:

   Apie šia moterį patys šilčiausi žodžiai, tai ne tik entuziastingas žmogus, bet ir pilna energijos režisierė, scenaristė ir artistė. Man su ja smagu, linksma ir lengva dirbti.

 

      Daugiau nuodėmių neturiu – prašau išrišimo :)