Vestuvių planavimas

Susiruošus tuoktis iškyla klausimas: ar organizuoti savo vestuves patiems, ar patikėti jų organizavimą vestuvių planuotojui? Dažnai pora nusprendžia organizavimo rūpesčius perleisti geriau išmanantiems žmonėms…

Organizuoti vestuves – tikrai nelengvas darbas. Iškyla tiek visokių klausimų ir rūpesčių bei darbų kurie, atrodė, turėtų savaime nusidirbti. Deja, taip nėra. Reikia apgalvoti kiekvieną smulkmeną, o kur dar priešvestuvinis jaudulys bei kiti darbai. Todėl vis daugiau lietuvių pasirenka vestuvių planuotojų paslaugas.

Esu suorganizavęs ne vienerias vestuves, tad puikiai žinau, ko reikia, kad apie vestuves dar ilgai kalbėtų ir geru žodžiu jas minėtų visi dalyvavusieji, kad savo vestuves kaip gražią pasaką prisimintų jaunavedžiai, kad nekiltų šventę apkartinančių nesklandumų. Vestuvėmis reikėtų pradėti rūpintis ir vestuvių planuotoją samdytis… šiais laikais jau prieš metus, prieš tai apgalvojus, kokių vestuvių norėtųsi, kiek žmonių jose dalyvaus, kokios jaunavedžių finansinės galimybės. Klaidinga nuomonė, kad vestuvių planuotojai – brangus malonumas. Paslauga nėra ypač brangi, o dėl pasisekusių vestuvių tikrai verta šiuos pinigus išleisti.

Jei būsimieji jaunavedžiai jau yra išsirinkę bažnyčią, padėsime sugalvoti, kaip papuošti bažnyčią, kaip pasveikinti ką tik iš bažnyčios jau kaip vyrą ir žmoną išėjusius jaunavedžius. Mano dizainerė galės padėti išsirinkti vestuvinę suknelę, pasirūpinti kitais jaunosios atributais, vestuvine puokšte. Pagal pasirinktą vestuvių temą bei vestuvių spalvas pasiūlysiu kelis vestuvių pobūvio vietų variantus ir papuošime ir salę, kurioje vyks vestuvių pobūvis.
Pats vestuvių pobūvis vestuvininkams taip pat neprailgs, nes pasirūpinsiu vakaro eiga, suderinsime scenarijų . Tokiu būdu bus išvengta nereikalingo sąmyšio prie vestuvių stalo. Kada teikti dovanas, šokti pirmąjį valsą, sveikinti jaunuosius…? Į visus šiuos klausimus atsakymus turiu.

Tiems, kurie baiminasi, kad pasirinkus vestuvių planuotoją vestuvės taps nebe jų sugalvotos, nevertėtų būgštauti. Intensyviai bendrauju su jaunaisiais ir atsižvelgiu į jų nuomones bei norus. Tačiau geriau žinau, kiek ko reikia. Tokiu būdu netgi įmanoma sutaupyti vestuvinių išlaidų.

Bendradarbiauju su prekiautojais vestuviniais tortais, puokštėmis, suknelėmis, limuzinų firmomis, puotos vietomis…, tad tokiu būdu bus įmanoma gauti nuolaidų. Be to apskaičiuosiu maisto, ir gėrimų kiekį, tad nereikalingų išlaidų nepatirsite. Tačiau svarbiausia, kad ypatingiausią gyvenimo dieną jaunųjų pečių neslėgs organizaciniai rūpesčiai ir galėsite mėgautis savo švente.

Planuotojo klausimynas

Norėdami užpildyti piršlio klausimyną spragtelkite ant šios nuorodos.

Planuotojo sutartis

Norėdami atsisiųsti piršlio/vedėjo sutartį spragtelkite ant šios nuorodos..